Tendenču stratēģija

bināro opciju stratēģijaTendenču stratēģija

Tendenču bināro opciju stratēģija ir piemērota iesācējiem, jo tā ir ļoti vienkārša. Vienkārši ir gan pamanīt valūtu pārus vai akcijas kur pielietot šo stratēģiju, gan arī pielietot – atvērt darījumu sekojot tendencei.

Pielietojot šo stratēģiju ir iespējams saņemt labu atalgojumu. Kā pamanīt tendences? Mēs Jums to parādīsim ar bildēm!

Augšupejoša tendence

Augšupejošu tendenci var atpazīt pēc augstākām virsotnēm un augstākiem zemākajiem punktiem.

augšupejoša tendence

Kad Jūs pamanāt jaunu virsotni, jeb augstāko punktu, kas ir augstāka par iepriekšējo un zemāko punktu, kas ir augstāks par iepriekšējo, Jūs būsiet atradis augšupejošu tendenci. Augstāk esošajā attēlā Jūs varat apskatīt šādas tendences piemēru.

Lejupejoša tendence

Lejupejoša tendence, loģiski, ir pretēja augšupejošai – to var atpazīt pēc zemākām virsotnēm un zemākiem zemākajiem punktiem.

lejupejoša tendence

 

Kad Jūs pamanāt vairākus zemākus zemākos punktus vai zemākus augstākos punktus, Jūs esat atradis lejupejošu tendenci. Augstāk atrodamajā attēlā Jūs varat apskatīt lielisku piemēru.

Tendenču līnijas

Mēs esam apskatījuši kā noteikt tendenci. Ja Jūs izmantojot to gribat pelnīt naudu, Jums nāksies zīmēt tendences. Lai to uzzīmētu, Jums vajadzēs savienot divus augstākos vai zemākos punktus katrā grafika malā. Augšupejošai tendencei jāsavieno divi augstākie zemākie punkti, bet lejupejošai divi zemākie augstākie punkti.

uzzīmē lejupejošu tendenci draw-uptrend-line

Augstāk esošajos attēlos Jūs varat apskatīt kā izskatās augšupejošas un lejupejošas tendences līnijas. Vadoties pēc šīm līnijām var atvērt darījumus. Piemeram, ja lejupejošā tendencē cena vēlreiz pieskarsies līnijai, tad šajā brīdī vajadzētu atvērt darījumu, jo cena visticamāk turpinās kristies

bezmaksas demo forex konts