BUJ

Kāpēc tirgoties ar Binārajām Opcijām?

Bināro Opciju tirdzniecība ir visvienkāršākais veids kā iesasistīties finansu tirgos. Binārās opcijas ir populāras, jo treideri var gūt lielu atdevi no investīcijām ļoti īsā laika posmā. Treideriem tikai vaig paredzēt vai kāda valūtas pāra vai akcijas kurss noteiktā laika posmā (piemēram, 15 minūtēs) paliks lielāks vai mazāks. Ja prognoze būs pareiza, Jūs saņemsiet izmaksu, kas parasti ir 70%-85% no darījuma summas.

 Kā es varu iegūt 100€ naudas atmaksu?

Jāizpilda šādi vienkārši soļi:

1. Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajiem Bināro Opciju Brokeriem un atver kontu pie šī brokera. Depozitē naudu savā kontā un veic pāris tirdzniecības darījumus.

2. Aizpildi reģistrācijas formu lapas augšējā labajā stūrī.

3. Mēs apstiprināsim tavu kontu caur e-pastu un pārskaitīsim tev 100€ naudas atmaksu. Tik vienkārši!

 Kādēļ man jāreģistrējas caur Binary.lv lai saņemtu naudas atmaksas bonusu ?

Ja Jūs reģistrēsieties pie brokera pa tiešo, Jūs tiksiet uzskatīts par parastu klientu. Labā ziņa ir tā, ka brokeri dod bonusus partneriem, kas viņiem piegādā klientus, tie esam mēs – Binary.lv. Kad Jūs reģistrējaties pie brokera caur kādu no Binary.lv atrodamajām saitēm, Mēs par to saņemam komisijas maksu un lielāko daļu no tās pārskaitām Jums kā naudas atmaksas bonusu.

 Kādēļ dažiem brokeriem ir “Brokera speciālie noteikumi”?

Some brokers may have special conditions that must be met in order to receive your bonus. For example, you may need to deposit more than 300 USD with a certain broker, or make at least 5 trades in order to get your bonus. These special broker conditions are listed in the broker’s profile page.

Dažiem brokeriem var būt īpaši noteikumi, lai saņemtu naudas atmaksas bonusus. Piemēram, jums ir jādepozitē vairāk kā $300 pie kāda noteikta brokera vai arī jāveic vismaz 5 darījumi. Šie speciālie noteikumi ir apskatīti katra brokera profila lapā.

 Vai Man ir jāmaksā par Jūsu pakalpojumu izmantošanu?

Nē, mūsu sniegti pakalpojumi ir par velti. Tieši otrādi, mēs maksāsim Jums par to ka izmantojat Binary.lv pakalpojumus!

 Kad es saņemšu naudas atmaksu no Binary.lv?

Binary.lv pārsūtīs Jums naudu no 1-20 datumam nākamajā mēnesī pēc mēneša kad Jūs atvērāt kontu pie kāda no brokeriem.

 Kā Jūs maksāsiet?

Vienkāršākās maksājumu metodes ir Paypal un Moneybookers.