Signāli

bināro opciju signāliBinary Options Trading Signals (BOTS) serviss – atdarini profesionālu bināro opciju tirgotāju

Binary Options Trading Signals jeb bināro opciju signāli ir populārākais Bināro Opciju serviss. Šis serviss atšķiras no visiem pārējiem servisiem ar to, ka tas piedāvā cilvēkiem pašiem “aktīvi” iesaistīties tirdzniecībā, nevis sastāv tikai no īsām ziņām SMS vai e-pasta veidā.

Šis serviss piedāvā skatīties kā tirgojās profesionāls treideris Franko tiešsaistē. Tas ļauj treideriem atdarināt šo profesionāli, kad viņš atrod potenciāli ienesīgu darījumu. Ļoti liels pluss ir tas, ka skatoties kā darbojās šis profesionālis, Jūs paši arī kļūsiet gudrāki un paši spēsiet ieraudzīt iespējas nopelnīt arī tad, kad tirgosieties vienatnē. Šī ir lieliska iespēja iejusties profesionāļa lomā, kaut gan Jums pašiem šo zināšanu vēl nav.

Vēl viena ļoti laba lieta šajā interaktīvajā servisā ir tā, ka ir iespējams uzdot sev interesējošos vai neskaidros jautājumus saistībā ar bināro opciju tirdzniecību un Franko Jums noteikti atbildēs. Par šo servisu tiek saņemtas daudzas ļoti labas atsauksmes no tā lielotājiem. Vidējā peļņa nedēļā ir apmēram +85% no sākuma kapitāla.

Vairāk INFO oficiālajā mājaslapā!

Šādi izskatās tiešsaistes video 

Ko ietver šis serviss:

  1. Augstas kvalitātes tiešsaistes video un audio pārraidi katru dienu (2 stundas).

  2. Vidējā peļņa nedēļā ir ap 85% no sākuma kapitāla

  3. Pieejams caur datoru vai telefonu

  4. Vairāku valūtas pāru un akciju tirdzniecība

  5. Iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem saistītiem ar binārajām opcijām

bināro opciju signālu serviss

Neviens bināro opciju signālu sniedzējs nevar piedāvāt 100% precīzus signālus, ja kāds apgalvo ka viņu signāli ir 100% precīzi, tad tie ir 100% meli! Šis pakalpojums ir atšķirīgs un piedāvā lielisku iespēju nopelnīt naudu un apgūt bināro opciju tirdzniecību atdarinot profesionālu tirgoni, kurš ir pieredzējis un zinošs šajā jomā. Šie bināro opciju signāli nav 100% precīzi, bet pareizās prognozes ir vairāk kā nepareizās un tas katru nedēļu ļauj palielināt kapitālu par 85%!

Šī servisa abonēšanas maksa ir 97$ 

Vairāk INFO oficiālajā mājaslapā!

bināro opciju treidings