Zobu balināšana mājās

Kas ir zobu balināšana?
Zobu balināšana ietver zobu balināšanu, lai tie būtu gaišāki. Tas nevar padarīt jūsu zobus izcili baltus, bet tas var atvieglot esošo krāsu vairākos toņos.

Kas var veikt zobu balināšanu?
Zobu balināšana ir zobārstniecības forma, un to drīkst veikt tikai zobārsts vai cits reglamentēts zobārsts, piemēram, zobu higiēnists vai terapeits, pēc zobārsta receptes.

Daži skaistumkopšanas saloni piedāvā zobu balināšanu, taču tas ir nelikumīgi, ja tajā nav zobārstu, un tas var apdraudēt jūsu mutes veselību.

Jūs varat arī iegādāties DIY mājas zobu balināšanas komplektus, taču tie var arī radīt risku.

Kas notiek zobu balināšanas laikā?
Ja zobi ir balināti, pāris mēnešu laikā būs jāveic vairākas zobu ķirurģijas vizītes.

Zobārsts izveidos iespaidu par jūsu zobiem, lai izgatavotu mutes aizsargu, un pateiks, kā to lietot ar balināšanas želeju. Pēc tam, lietojot mutes aizsargu mājās, jūs regulāri uzklājat želeju noteiktā laika posmā 2 līdz 4 nedēļu laikā. Dažus balinošos želejas var atstāt ieslēgtu līdz 8 stundām vienlaikus, kas saīsina ārstēšanas periodu līdz 1 nedēļai.

Lāzera balināšana, kas pazīstama arī kā spēka balināšana, ir vēl viens zobu balināšanas sistēmas veids, ko var nodrošināt zobārsts. Balināšanas līdzeklis tiek krāsots uz zobiem, un pēc tam uz tiem uzspīd gaisma vai lāzers, lai aktivizētu balināšanu. Lāzera balināšana prasa apmēram stundu.