Lietošanas noteikumi

Vienošanās starp Binary.lv un lietotāju

Binary.lv vietnes sniegtie pakalpojumi Jums tiek piedāvāti tikai tad, ja Jūs piekrītat šajā lapā atrodamajiem lietošanas noteikumiem. Reģistrējoties Binary.lv interneta vietnē Jūs piekrītat zemāk esošajiem noteikumiem

 

Lietošanas noteikumu izmaiņas

Binary.lv ir tiesības izmainīt Binary.lv lapas lietošanas noteikumus bez iepriekšējas lietotāju brīdināšanas

Augsta riska investīcijas

Binaro Opciju tirdzniecībā ir iesaistīts augsts risks, tādēļ šis tirdzniecības veids var nebūt piemērots visiem. Risks var strādād gan pret Jums, gan Jūsu labā. Jums vajadzētu prātīgi apsvērt visus faktorus: jūsu investīciju mērķus, esošo pieredzi un riska faktoru pirms Jūs sākat tirgot Binārās Opcijas. Ir iespējams, ka Jūs zaudēsiet daļu no vai visu savu investēto naudu, tādēļ Jums nevajadzētu riskēt ar naudu, ko Jūs nevarat atļauties zaudēt. Bināro opciju tirdzniecība ir piemērota tikai tiem klientiem, kas pilnībā izprot tirgus risku, un kam ir iepriekšēja tirdzniecības pieredze. Ja neesat drošs, ieteicams meklēt neatkarīgu padomdevēju.

Informācijas precizitāte

Binary.lv īpašnieki rūpējas par to, lai vietnē būtu tikai aktuāla informācija, taču ja vietnē esošā informācija kādā brīdī būs novecojusi, Binary.lv par to nenesīs nekādu atbildību par sekām, kuras būs radušās neprecīzas informācijas rezultātā. Šīs lapas saturs var tikt izmainīts jebkurā laikā, bez iepriekšējas lietotāju brīdināšanas. Saturs ir veidots tā, lai palīdzētu treideriem pieņemt patstāvīgus lēmumus.

Saites uz partneru lapām

Binary.lv lapa satur saites uz citām, partneru lapām. Binary.lv nav nekādas kontroles pār partneru lapām, to saturu un izmaiņām, kādas tajās tiek veiktas.

Naudas atmaksas maksājumi

Binary.lv pienācīgi maksā visiem saviem klientiem norādīto naudas atmaksas summu. Taču ir dažādi iespējami varianti, kad klientam netiek samaksāts, piemēram, brokeris atsakās maksāt, vai klients ir norādījis nepareizus maksājuma datus. Netiek maksāts arī tad, ja klients nav iesniedzis naudas atmaksas pieprasījumu 30 dienas pēc tam, kad ir veicis nepieciešamās darbības naudas atmaksas iegūšanai. Gadījumā, ja Binary.lv nav saņēmis maksājumu no brokera, tādēļ, ka klients ir atvēris atkārtotu vai viltus kontu, Binary.lv ir tiesības nemaksāt klientam. BInary.lv nekādā gadījumā nevar palikt klientiem vai trešajām iesaistītajām pusēm parādā, neatkarīgi no tā vai ir saņemta kompensācija no brokera, BInary.lv ir tiesības neizmaksāt naudas atmaksu, ja ir pārkāpti kādi noteikumi. Klients piekrīt neizvirzīt nekādas apsūdzības, prasības, lūgumus pret Binary.lv saistītus ar zaudējumiem vai izmaksām saistītām ar naudas atmaksu no bināro opciju brokeriem.

Ar maksājumiem saistītās nodevas

Veicot maksājumus klientiem caur Paypal vai Moneybookers var būt iespējamas pārskaitījuma nodevas.

Konta slēgšanas/piekļuves liegšanas piekrišana

Binary.lv patur tiesības, pēc savas gribas, liegt Jums piekļuvi Binary.lv lapai un tais piedāvātajiem pakalpojumiem bez iepriekšējas brīdināšanas. Binary.lv lapas un tās sniegto pakalpojumu izmantošana neveido nekādas darba, aģentūru, sadarbības attiecības starp Jums un Binary.lv

Brokeru speciālās prasības

Dažiem brokeriem var Būt īpašas prasības, lai saņemtu naudas atmaksas bonusu. Šīs prasības ir atrodamas katra brokera profilā Binary.lv lapā.

Autortiesību paziņojums

Binary.lv lapa un viss tās saturs ir aizsargāts ar Binary.lv autortiesībām. Visas tiesības ir aizsargātas